З 17 по 21 травня 2021 року в Україні, як і в інших країнах – учасницях міжнародного Партнерства «Відкритий Уряд», відбудеться Тиждень Відкритого Уряду (https://www.opengovweek.org/).

Тиждень Відкритого Уряду – можливість для представників інститутів громадянського суспільства, бізнесу, експертів, громадян дізнатися більше про механізми та інструменти відкритості, прозорості та підзвітності врядування в Україні, які були впроваджені чи заплановані до запуску в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Тому в рамках підготовки Тижня запрошуємо долучитися до обрання пріоритетних питань, яким варто присвятити його онлайн-заходи.

Детальніше про реалізацію в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» – https://bit.ly/3ruXeUP та https://www.facebook.com/ogpUkraine

Організатори Тижня Відкритого Уряду в Україні – Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, центральні та місцеві органи виконавчої влади спільно з партнерами від міжнародних організацій, інститутів громадянського суспільства.